भोजपुर–शिवरात्रिको अवसरमा भएको भोजपुरको प्रतिष्ठित योगमाया स्मृति भलिबल प्रतियोगिताको उपाधी आयोजकले हात पारेको छ । अन्तर वडा पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि आयोजक षडानन्द नगरपालिका १ नेपालेडाँडाले जितेको हो । फागुन ३ देखि ६ सम्म योगमाया खेलकुद विकास समितिको आयोजनामा सञ्चालन भएको प्रतियोगिताको फाईनलमा ३० को सोझो सेटमा हसनपुर टीमलाई हराउँदै उपाधि जितेको हो ।

षडानन्द नगरपालिका–१, नेपालेडाँडाको मझुवाबेंसीस्थित योगमाया खेलकुद विकास समितिको खेलमैदानमा सञ्चालन भएको प्रतियोगितामा षडानन्द नगरपालिका ५ कात्तिकेपुलले तेस्रो र वडा नम्वर २ कुदाककाउलेले चौथो स्थान हाँसिल गरे ।

कात्तिके पुलले कुदाककाउलेलाई ३१ को सेटमा पराजित गर्यो । प्रतियोगिताअन्तर्गत पहिलो हुने टिम आयोजकले नगद ६३ हजार तीन सय ६३, एक सय सात तोला चाँदीको तीनवर्षे रनिङ सिल्डका साथ मेडल प्रमाणपत्र पायो । त्यस्तै दोस्रो भएको हसनपुरले नगद ४३ हजार एक सय ४३ का साथमा सिल्ड, मेडल, प्रमाणपत्र र तेस्रो कात्तिकेपुलले नगद ३३ हजार एक सय ३३ का साथ सिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र पायो । सान्त्वना कुदाककाउलेले २३ हजार १ सय २३ मा चित्त बुझाउनुपर्यो ।

योगमाया न्यौपानेको स्मृतिमा २०५२ सालबाट निरन्तर भलिबल प्रतियोगिता सञ्चालन भईरहेको योगमाया खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष भुपाल कठेतले जानकारी दिए ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया